2024-07-15

OBRAZ NA ŻYWO

Systemy alarmowe mają za zadanie chronić obiekt przed zagrożeniami takimi jak włamania, napady, kradzieże oraz pozwolą nam i naszym bliskim poczuć się bezpiecznie. 
Instalacja systemu alarmowego to koszt jednorazowy, system działa bezobsługowo i bezawaryjnie przez wiele lat.

 

System alarmowy zabezpieczy twój dom podczas twojej nieobecności, bądź część domu gdy jesteś w środku. Instalację alarmową można podzielić na strefy np.zabezpieczając  parter, gdy udajemy się spać na górę.

 

Zatrudniasz wartowników jako właściciel firmy lub dyrektor szkoły?
Założenie alarmu to kwestia czasu. System alarmowy chroni cały obiekt przez cały czas, stróż chroni tylko pomieszczenie, w którym aktualnie się znajduje. Często praca wartownika w rzeczywistości nie wygląda tak jak powinna. Podczas naruszenia alarmu, wyspecjalizowana grupa ochrony pojawia się na miejscu w ciągu kilku minut. Stróż natomiast w momencie zagrożenia woli nie narażać swojego życia i zdrowia. Rezygnując z ochrony fizycznej system alarmowy może zarobić na siebie w kilka miesięcy, a będzie działał przez wiele lat. Czy nie warto już zacząć oszczędzać?

Nasze instalacje w większości projektujemy na urządzeniach SATEL. Doskonałą ofertą dla małych firm i obiektów są centrale PERFECTA, które umożliwiają wygodne sterowanie centralą alarmową za pomocą smartfonu. Możesz uzbroić alarm za pomocą aplikacji lub smsem, a informację o alarmie możesz otrzymać jako połączenie telefoniczne lub wiadomość PUSH na telefonie. Po odpowiedniej konfiguracji możesz otrzymywać informacje np.: kiedy dzieci wróciły z szkoły. Centralę można dzielić na strefy (np. dzienna, nocna, garaż) oraz rozbudowywać o bezprzewodowe elementy – tam gdzie nie ma możliwości przeprowadzenia przewodów. Nowoczesny design manipulatorów pasuje do każdego wnętrza.

Dla firm oraz dużych obiektów proponujemy centrale INTEGRA. To nowoczesne i zaawansowane urządzenia, pozwalające zrealizować najwyższej klasy systemy zabezpieczeń.

Pamiętaj, że dodatkowe zabezpieczenie obiektu obniży koszt ubezpieczenia.

Nadal zastanawiasz się czy alarm jest warty założenia? Skontaktuj się z nami a przyjedziemy na darmową wizję lokalną, doradzając przy doborze urządzeń po czym przedstawimy naszą ofertę.